Close

Büyükçekmece Acil Kurye


Büyükçekmece Acil Kurye

Büyükçekmece Acil Kurye Acil Moto Kurye, yoğun İstanbul trafiğinde siz özel müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen ulaştırılması gereken ürününüz mü var? Araba sorunu? Farklı bir semt? HemenHemen iritbata geçin! Postanızı en yakın zamanda semtine teslim edelim. İletmek istediğiniz değişik iletilerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. işinde deneyimli acil moto kuryelerimizle söylediğiniz yere götürelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik olmak için bütün şirket, kurum ve kuruluşların seçtiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen iletilmesi gerekilen paketlerinizi için bu uygulama düşünülmüştür.

Bir kaç saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Seri olmasıyla birlikte, bütçeye de uygun bir sitemdir.

Acil moto kurye servisi, acilen yetişmesi gerekilen dökümanların söylediğiniz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve dosdoğru postalanır. Servisin bedeli, normal kurye maliyetinin 2 katıdır. Acil moto kurye teslimat süreleri, en kısa konum 30 dk., en uzak bölge 75 dk. içinde postalanır. Paketiniz acilse, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Eğer normal dileğinde bulunarak, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimatınızda geç teslim olursa, firmamız mesuliyet olamaz. Şayet postanız oldukça hemen iletilmesi gerekiliyor ise, double Express gönderi türünü talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal teslimatın 4 katıdır. En kısa mevki için 45 dk. Da postalama yapıyoruz.

Kayıtlı bulunan müşterilerimiz için yararlı bir avantaj sağlamış olur. Her cins boyutlardaki postalarınız acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese yollanır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özel olarak, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Başka bir taraftan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde postalama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar size yakın olan kurumumuz moto kurye personeli, isteğinizle birlikte harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!