Close

Büyükbakkalköy Moto Kurye

Büyükbakkalköy Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün talepleri uygulamaya çabalıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Büyükbakkalköy moto kuryeye gönderi verdiğinizde, size yakınınızdaki kurye elemanımız adresinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal 30-46 dk. içinde teslim alınır. ve alıcı adrese teslim edilmektedir. Büyükbakkalköy moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de verilmektedir. Acil kurye, gönderen müşterinin bulunduğu yerden farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin bulunduğu konuma ulaştırılacak olan evrak, dosya, fatura vb. gibi belgelerin süratle direk, hiçbir adrese sapmadan teslimatının uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin iki katıdır. Acil kurye servis süreleri; yakın mesafe 30-48 dakika uzak mesafe 63 yada 80 dk sürebilmektedir.

Büyükbakkalköy moto kurye olarak, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınarak, farklı bir yere ulaştırılacak olan, kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki kargolariçin kuruluşumuzda bulunan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye fiyatının beş katıdır.

Büyükbakkalköy moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi bize 2 yada 3 gün önceden bildirirseniz, kurye görevlendirmemiz sistemli bir şekilde olacak, işleriniz kesinlikle aksamayacaktır.

Büyükbakkalköy moto kurye, gece kurye servisini iş saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Büyükbakkalköy moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Büyükbakkalköy moto kurye, İstanbul içinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde sonlandırıp, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada talebe göre sms yoluyla bildirilir.

Büyükbakkalköy moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye kolunda öncü olmaktır.