Close

Büyükbakkalköy Acil Moto Kurye


Büyükbakkalköy Acil Moto Kurye

Büyükbakkalköy Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, bitmek bilmeyen İstanbul trafiğinde özel müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen ulaştırılması gereken ürününüz mü var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? Hızlı bir şekildeHızlı bir şekilde kurumumuzu arayın! Malınızı kısa bir zamanda yerine ulaştıralım. Göndermek istediğiniz değişik emtialarınızı (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, işinde deneyimli acil moto kuryelerimizle dilemiş olduğunuz adrese ulaştıralım.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik hareket edebilmek için bütünüyle kurum, kuruluş ve firmaların istediği hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken belgelerinizi için böyle bir uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözülmesi düşünülür. İvmeli olduğu gibi, fiyatı da uyumlu düzendir.

Acil moto kurye hizmeti, hemen ulaştırılması gereken teslimatların dilemiş olduğunuz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve hemen postalanır. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye teslimat süreleri, yakın mesafe mıntıka 30 dk., uzak mıntıka 75 dk. içerisinde verilir. Teslimatınız hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimatınızda geç teslim olur ise, işletme şirketimiz zeval değildir. Şayet postanız oldukça acil ise, double Express ileti seçeneğini isteyebilirsiniz. Bu istek, normal gönderinin 4 mislidir. Yakın mesafe yer için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan siz müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlanır. Her şekil boyutlardaki postalarınız acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese yollanır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özel olarak, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Başka bir taraftan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde postalama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar size kısa olan firmamız moto kurye ekibi, dileğinizle birlikte harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!