Close

Büyükbakkalköy Acil Kurye


Büyükbakkalköy Acil Kurye

Büyükbakkalköy Acil Kurye Acil Moto Kurye, sona ermek bilmeyen İstanbul trafiğinde saygın müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen teslimatı yapılması olan malınız mı var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? Çabuk bir şekildeÇabuk bir şekilde şirketimizi arayın! Belgenizi yakın bir sürede bölgesine iletelim. Postalamak istediğiniz farklı kargolarınızı (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. işinde tecrübeli acil moto kuryelerimizle talebinde bulunduğunuz konuma iletelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu durumlu olmak için tümüyle kuruluş, kurum ve firmaların dilediği servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde götürülmesi gerekilen kargolarınızı için bu şekilde bir uygulama hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Hızlıca olmasıyla birlikte, ücreti de uygun uygulamadır.

Acil moto kurye işletme servisi, hızlı iletilmesi gerekilen teslimlerin belirtmiş olduğunuz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve doğru bir şekilde gönderilir. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye teslim vakitleri, kısa mesafe adres 30 dk., ırak yer 75 dk. içinde yollanır. İletiniz yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde evraklarınızda geç iletim olursa, şirketimiz yetkili olamaz. Lakin belgeniz olabildiğince çok önemli ise, double Express kargo türünü dileyebilirsiniz. Bu talep, normal iletinin 4 katıdır. Kısa mesafe mevki için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan siz değerli müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlanmış olur. Her çeşit ebatlardaki belgeleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye teslim edilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize değişik bir olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette götürme hallediliyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan kurumumuz moto kurye personeli, söylemenizle beraber harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!