Close

Bulgurlu Moto Kurye

Bulgurlu Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün talepleri uygulamaya uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Bulgurlu moto kuryeye paket verdiğinizde, size en yakındaki kurye elemanımız mevkinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal otuz-kırk dk. zamanda teslim alınır. ve alıcı mevkiye ulaştırılır. Bulgurlu moto kurye kapsamında acil kurye servisi de sunmaktayız. Acil kurye, gönderenin bulunduğu konumdan farklı 1 yerdeki müşterinin bulunduğu yere ulaştırılacak olan fatura, evrak, dosya vs. belgelerin hızla direk, hiçbir adrese gitmeden kargoların ya da evrakların uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye servis zamanları; yakın mesafe 30-48 dakika uzak mesafeye altmış-seksen dakika kadar sürebilmektedir.

Bulgurlu moto kurye olarak, her hangi bir yerden alınarak, farklı bir mevkiye götürülecek olan, motorlu kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki kolileriçin kurumumuzda bulunan otomobillerimiz mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye tutarının beş katıdır.

Bulgurlu moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi bizlere iki ya da üç gün öncesinden bildirdiğinizde, kurye görevlendirmemiz sistemli bir biçimde olacak, işlemleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Bulgurlu moto kurye, gece kurye servisini iş bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Bulgurlu moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Bulgurlu moto kurye, İstanbul ilinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde bitirip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya isteğe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Bulgurlu moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye önder öncü olmaktır.