Close

Bulgurlu Kurye

Moto kurye servisinin ana görevi gün içindeki paketlerinizi seri bir şekilde adresine teslim edilebilmektedir. Bulgurlu kurye aracılıyla İstanbul’un birbirine uzak mevkileri arasında en çok üç saat gibi bir zaman arasında her türlü ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi paketlerinizin teslimini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların verilen yere teslim edilmesi hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan paketlerinizin olması durumunda Bulgurlu Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

servisiyle olağanın dışındaki koşullarda gönderi süresi eldeki koşullara göre en çabuk sürede gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava olaylarında, sıkışık ya da ya da tıkalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yapmaları beklenen dışı 1 durum olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli yada paketlerinizin için müşterilerimize Bulgurlu Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Bulgurlu kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri mevkiye gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu yerlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde on ila 57 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam iş sonundan saat 18:00’dan sonra yollanacak teslimatların adrese ulaştırılması işidir. Bulgurlu Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye tutarının 9 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Bulgurlu Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Bulgurlu Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Bulgurlu Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 terslik yaşandığında, Bulgurlu Kurye kurumumuz siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Müşterilerimiz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin normal düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye talep edip, fazla kargolarınızdan dolayı ücret yükseliyorsa, Bulgurlu Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bulgurlu Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki kargolar için tüm İstanbul vilayetinin kapsamında Bulgurlu Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı mevkiye götürülür. Gün içerisinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Bulgurlu Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum 95 dk içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderici kurum veya şahısa e-posta yada kısa mesaj ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin talep ve taleplerine göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye servisleri eksiksiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.