Close

Bulgurlu Acil Kurye


Bulgurlu Acil Kurye

Bulgurlu Acil Kurye Acil Moto Kurye, çok yoğun olan İstanbul trafiğinde siz özel müşterilerimize yardımda bulanabilecek uygun cevaplardan tekidir.Acilen postalanması olan teslimatınız mı var? Araba sorunu? Farklı bir semt? Çok çabukÇok çabuk iritbata geçin! Postanızı yakın zamanda semtine teslim edelim. Yollamak istediğiniz değişik iletilerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Çalışkan, deneyimli acil moto kuryelerimizle istediğiniz yere gönderelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik durumlu olmak için tümüyle şirket, kurum ve kuruluşların seçimi servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde kargolanması gerekilen mallarınızı için böyle bir sistem düşünülmüştür.

Bir kaç saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Seri olmasıyla birlikte, bütçeye de uygun bir uygulamadır.

Acil moto kurye işletme şirketi servisi, ivmeli postalanması gerekilen dökümanların istediğiniz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve dosdoğru iletilir. Servisin bedeli, normal kurye maliyetinin 2 katıdır. Acil moto kurye postalama süreleri, kısa konum 30 dk., en uzak bölge 75 dk. içinde postalanır. Postanız acilse, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Eğer normal dileğinde bulunarak, daha sonra acil moto kuryeye değiştiğinizde gönderilerinizde geç kargolanma olursa, firmamız yetkili olamaz. Şayet iletiniz çok fazla hemen iletilmesi gerekiliyor ise, double Express teslim seçeneğini talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal teslimatın 4 katıdır. Kısa konum için 45 dk. Da postalama yapıyoruz.

Kayıtlı bulunan değerli müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlanmış olur. Her çeşit ebatlardaki iletileriniz acil moto kurye kısmından alınarak, motosiklet veya araba ile bölgeye iletilir. Günün 24 saati, gece ve gündüz hizmet servisi yapmaları da, müşterilerimize özel olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç işletmeleri, hastaneler için de kullanılması vazgeçilmezdir. Bir taraftan, seçme şansınız da mevcuttur. Ne zaman, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette ulaştırma hallediliyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan işletme şirketimiz moto kurye elemanları, söylemenizle beraber harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!