Close

Bostancı Kurye

İstanbul’da çözüm ortağınız..

Bostancı Motorlu kurye, en hızlı hizmeti sunabilmek için motorize ekipler oluşturmuştur. Personeli de bu konuda detaylı bir eğitim almıştır. Bulunduğunuz şehrin tüm merkezlerini ve sokaklarını detaylı bir şekilde bilen personel, teslimat hizmetlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir.

Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü evrakı aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personeli, iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemişlerdir. Bostancı motorlu kurye İşine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren personel, alınan önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimali neredeyse sıfıra indirgenmiş taşıma araçları ile birlikte en küçük detaylar gözden geçirilmekte, aksamaya mahal verecek risklerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

 

 Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. 

Moto kurye servisinin ana amacı gün içindeki gönderilerinizi süratli 1 biçimde yerine teslim edilebilmektedir. Bostancı kurye aracılıyla İstanbuldaki birbirine uzak semtleri arasında en çok 3 saat gibi bir vakit arasında her şekilde dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi paketlerinizin teslimini sorunsuz yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların söylenen mevkiye teslim edilmesi hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan kargolarınızın olması durumunda Bostancı Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Bostancı Kurye olarak olağanın dışındaki şartlarda gönderi müddeti eldeki koşullara göre kısa zamanda gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava koşullarında, sıkışık veya veya tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 durum olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça acil  olan paket, koli yada paketlerinizin için müşterilerimize Bostancı Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Bostancı kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri yere gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 11 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 20 ila elli dakikada adrese ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek kargoların adrese ulaştırılması işidir. Bostancı Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Bostancı Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Bostancı Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Bostancı Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi bir terslik yaşandığında, Bostancı Kurye kurumumuz siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye çağırıp, fazla paketlerinizden dolayı maliyet yükseliyorsa, Bostancı Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Bostancı Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki gönderiler için bütün İstanbul vilayetinin kapsamında Bostancı Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı yere götürülür. Gün içerisinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 3 telefonla yerine getirilir.

Bostancı Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum doksan dakika içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderici şirket veya kişiye e-posta veya sms ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin talep ve arzularına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.