Close

Bostancı Moto Kurye

Bostancı Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün ihtiyaçları doğrultusunda uygulamaya çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Bostancı moto kuryeye kargo verdiğinizde, size yakındaki kurye çalışanımız yerinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal 38 ya da 40 dk. içinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı yere ulaştırılır. Bostancı moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Acil kurye, gönderenin bulunduğu yerden farklı 1 yerdeki müşterinin adresine ulaştırılacak olan dosya fatura evrak, vs. belgelerin ivediyle direk, hiçbir adrese sapmadan kargoların ya da evrakların uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye servis vakitleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafelere altmış-seksen dakika sürebilmektedir.

Bostancı moto kurye hizmetiyle, İstanbul içerisindeki bir adresten alınıp, farklı bir yere götürülecek olan, moto kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki kolileriçin kurumumuzda bulunan arabalarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye ücretinin beş katıdır.

Bostancı moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirdiğiniz takdirde, kurye görevlendirmemiz sistemli bir şekilde olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksatılmayacaktır.

Bostancı moto kurye, gece kurye hizmetini iş bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Bostancı moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Bostancı moto kurye, İstanbul içerisinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde neticelendirilip, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Bostancı moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir ekibimizle etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye dalında öncü olmaktır.