Close

Bostancı Acil Moto Kurye


Bostancı Acil Moto Kurye

Bostancı Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun İstanbul trafiğinde müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen teslimatı yapılması olan malınız mı var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? AcilenAcilen firmamızı arayın! Tesliminizi kısa sürede adresine teslimatını yapalım. Göndermek istediğiniz farklı postalarınızı (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, işinde tecrübeli acil moto kuryelerimizle dilediğiniz bölgeye ulaştıralım.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu hareket edebilmek için bütünüyle işletme, kuruluş ve firmaların tercihi olan hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde yollanması gereken postalarınızı için böyle bir uygulama ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde çözülmesi düşünülür. Çabuk olduğu gibi, cebe de uyumlu bir düzendir.

Acil moto kurye hizmeti, hemen ulaştırılması gereken evrakların dilediğiniz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve doğruca gönderilir. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye teslim vakitleri, yakın bölge 30 dk., en uzak mesafe konum 75 dk. içerisinde iletilir. Evrakınız hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde evraklarınızda geç iletim olur ise, kurumumuz zeval değildir. Lakin belgeniz olabildiğince çok acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express ileti seçeneğini isteyebilirsiniz. Bu istek, normal kargonun 4 mislidir. Yakın adres için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan siz müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlanır. Her şekil ebatlardaki belgeleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye teslim edilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize değişik bir olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette götürme hallediliyor.

Bir telefon kadar size kısa olan işletmemiz moto kurye kadrosu, dileğinizle beraber harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!