Close

Bostancı Acil Kurye


Bostancı Acil Kurye

Bostancı Acil Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun olan İstanbul trafiğinde değerli müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen teslimi yapılması gereken eşyanız mı var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? Çok çabukÇok çabuk bizimle iletişime geçin! Ürününüzü yakın vakitte mevkisine gönderelim. Postalamak istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. işinde profesyonel acil moto kuryelerimizle istediğiniz semte iletelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli durumlu olmak için tümüyle firma, şirket ve kurumların seçimi servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde kargolanması gerekilen mallarınızı için bu şekilde bir uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Hızlı olmasıyla birlikte, maliyeti de uygun bir uygulamadır.

Acil moto kurye işletme servisi, hızlı iletilmesi gerekilen paketlerin istediğiniz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve direk ulaştırılır. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye götürme zamanları, kısa semt 30 dk., en ırak semt 75 dk. içinde yetiştirilir. Postanız acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimlerinizde geç kargolanma olursa, işletmemiz yetkili olamaz. Eğer evrakınız çok acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express kargo türünü dileyebilirsiniz. Bu talep, normal postanın 4 katıdır. Kısa konum için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan siz değerli müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlanmış olur. Her çeşit ebattaki evraklarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere ulaştırılır. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere özel olanak sağlar.
Bilhassa, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Bir taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan işletme şirketimiz moto kurye elemanları, söylemenizle birlikte harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!