Close

Bomonti Moto Kurye

Bomonti Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün ihtiyaçları yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Bomonti moto kuryeye kargo teslim ettiğinizde, size en yakın olan kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal 38 ya da 40 dakika içinde teslim alınır. ve alıcı mevkiye ulaştırılmaktadır. Bomonti moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin bulunduğu yerden başka bir adresteki alıcı kişinin adresine nakledilecek olan dosya fatura evrak, gibi dökümanların ivediyle direk, hiçbir yere sapmadan kargoların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye hizmet vakitleri; yakın mesafe 30-50 dk uzak mesafelere altmış ya da seksen dakika kadar sürmektedir.

Bomonti moto kurye hizmetiyle, bir yerden alınarak, başka bir yere ulaştırılacak olan, motosikletin alamayacağı boyuttaki eşyalariçin şirketimizde bulunan otomobillerimiz mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye ücretinin 5 mislidir.

Bomonti moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirdiğinizde, görevlendirmemiz sistematik bir şekilde olacak, gönderileriniz teslimi kati suratle aksatılmayacaktır.

Bomonti moto kurye, gece kurye hizmetini mesai saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Bomonti moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Bomonti moto kurye, İstanbul içerisinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde neticelendirilip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Bomonti moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü çalışanlarımızla sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye sektöründe lider olmaktır.