Close

Bomonti Kurye

Moto kurye servisinin asıl amacı gün içerisindeki gönderilerinizi süratli bir biçimde yerine teslim edilebilmektedir. Bomonti kurye hizmet ile İstanbul’un birbirine uzak mevkileri arasında en fazla 13 saat gibi bir zaman arasında her türlü dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi gönderilerinizin teslimatını yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların verilen adrese nakledilmesi yaklaşık 8 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan kargolarınızın olması halinde Bomonti Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

olarak normalin dışındaki şartlarda teslimat müddeti mevcut koşullara göre kısa sürede gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava koşullarında, yoğun veya veya tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir durum olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket yada gönderilerinizin için müşterilerimize Bomonti Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Bomonti kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri yere ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde 20 ila 60 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak kargoların adrese ulaştırılması işidir. Bomonti Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 12 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Bomonti Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Bomonti Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. giderleri Bomonti Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi 1 olumsuzluk yaşandığında, Bomonti Kurye şirketimiz siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye çağırıp, çok fazla paketlerinizden ötürü maliyet artıyorsa, Bomonti Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bomonti Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki kargolar için bütün İstanbul ilinin kapsamında Bomonti Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı yere ulaştırılır. Gün içinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Bomonti Kurye express kurye servis hizmetimiz, en fazla doksan dakika içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderen şirket yada şahısa e-mail yada kısa mesaj ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin istek ve arzularına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.