Close

Bomonti Acil Moto Kurye


Bomonti Acil Moto Kurye

Bomonti Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, bitmek bilmeyen İstanbul trafiğinde sizlere yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen iletilmesi olan belgeniz mi var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? ÇabucakÇabucak bizi arayın! Gönderinizi olabildiğince kısa sürede adresine teslimatını yapalım. Postalamak istediğiniz farklı postalarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Tecrübeli, çalışkan acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz bölgeye iletelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu davranmak için tüm işletme, kuruluş ve firmaların seçimi olan bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için bu şekilde bir uygulama ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Seri olduğu gibi, bütçeye de uygun düzenlemedir.

Acil moto kurye işletme servisi, hızlı iletilmesi gereken gönderilerin istemiş olduğunuz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve dosdoğru verilir. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye yollama vakitleri, en yakın mesafe bölge 30 dk., en uzak konum 75 dk. içerisinde teslim edilir. Kargonuz acilse, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde dökümanlarınızda geç teslim olursa, firmamız sorumlu değildir. Lakin paketiniz olabildiğince çok acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express kargo türünü dileyebilirsiniz. Bu talep, normal kargonun 4 mislidir. En yakın mesafe semt için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan siz değerli müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlar. Her tür boyuttaki paketleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye yetiştirilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özellikle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka bir taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde kargolama uygulanıyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan şubemiz moto kurye çalışanları, talebinizle beraber harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!