Close

Bomonti Acil Kurye


Bomonti Acil Kurye

Bomonti Acil Kurye Acil Moto Kurye, sona ermek bilmeyen İstanbul trafiğinde siz müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen yollanması gereken kargonuz mu var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? HızlıcaHızlıca bize ulaşın! Paketinizi olabildiğince yakın vakitte mevkisine gönderelim. Kargolamak istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Başarılı, tecrübeli acil moto kuryelerimizle belirtmiş olduğunuz semte kargolayalım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli olmak için bütün firma, şirket ve kurumların talep ettiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen ulaştırılması gerekilen evraklarınızı için bu sistem konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Çabuk olmasıyla birlikte, cebe de uyumlu sistemdir.

Acil moto kurye şirket hizmeti, seri gönderilmesi gerekilen iletilerin söylemiş olduğunuz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve doğruca götürülür. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye iletme zamanları, en kısa mesafe semt 30 dk., en uzak mesafe semt 75 dk. içinde ulaştırılır. Tesliminiz hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz iletilerinizde geç iletim olur ise, kurumumuz mesuliyet olamaz. Eğer kargonuz çok acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Bu tür, normal postanın 4 katıdır. En kısa mesafe bölge için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan siz özel müşterilerimiz için faydalı bir kazanım sağlamış olur. Her cins boyutlardaki kargolarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere gönderilir. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere değişik bir olanak sağlar.
Özel olarak, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Başka taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde yollama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar size yakın olan şirketimiz moto kurye çalışma arkadaşalarımız, isteğinizle birlikte harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!