Close

Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü Moto Kurye

Beylikdüzü moto kurye ihtiyacınız varsa kesinlikle en doğru adrestesiniz. www.cagrikurye.com web adresinden bizlerle iletişime geçebilir ve en acele gönderilerinizi tam istediğiniz saatte ulaşmasını istediğiniz ellere ulaştırıyoruz. Kesinlikle çevik ve kızlı motorlu kuryeler ile çalıştığımızdan İstanbul’un tüm trafik sorununa rağmen gönderilerinizi tam zamanında ulaştırıyourz. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti ile çalıştığından sizlerin gönderilerinizi taşırken tüm birimleri ile irtibat halindedir. İstanbul’un anadolu ve avrupa yakasında neresinde olursanız olun paketlerinizi, evraklarınızı gelip sizden alalım ve tam zamanında istediğiniz adrese götürelim. Sizlere Çağrı kurye olarak yıllardır hizmet veren firmamız sizlerin gönderilerinin güvenliğini en üst planda tutarak, en kaliteli şekilde moto kurye hizmeti vermektedir.

 

 Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere motorize. Dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. 

Moto kurye hizmetinin ana işlevi gün içindeki paketlerinizi ivedi 1 biçimde adresine ulaştırabilmektedir. Beylikdüzü kurye hizmetiyle İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki yerleri arasında en çok üç saat gibi bir vakit diliminde her şekilde evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi paketlerinizin teslimini gerçekleştiriyoruz.

Ekspres Kurye (Express Kurye)

Moto kurye hizmet servisinde kargoların söylenen yere ulaştırılması hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan paketlerinizin olması durumunda Beylikdüzü Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Beylikdüzü Kurye servisiyle olağanın dışındaki koşullarda gönderi süresi eldeki şartlara göre az zamanda yapılacaktır.

Kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava olaylarında, sıkışık ya da ya da kapalı yolda. moto kurye çalışanlarının kaza yapmaları beklenen dışı 1 hal olarak kabul görür.

Vip Kurye

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli yada gönderilerinizin için müşterilerimize Beylikdüzü Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Beylikdüzü kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri adrese gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu. Yerlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 11 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece Kurye

Gece kurye, akşam iş sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek evrakların yerine götürülmesi işidir. Beylikdüzü Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar. sabah iş zamanının gelmesine kadar devam eder. Çağrı Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre… Beylikdüzü Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık Kurye

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Beylikdüzü Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Beylikdüzü Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 terslik yaşandığında, Beylikdüzü Kurye firmamız siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin olağan düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye kullanıp, fazla gönderilerinizden dolayı ücret yükseliyorsa, Beylikdüzü Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Beylikdüzü Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

Moto Kurye

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki paketler için tüm İstanbul vilayetinin kapsamında Beylikdüzü Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı adrese teslim edilir. Gün içerisinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 3 telefonla yerine getirilir.

Beylikdüzü Kurye express kurye servis hizmetimiz, en çok 97 dk içerisinde sonuçlandırılıp. Teslimat bitiminde gönderici firma veya kişiye e-posta veya sms ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin talep ve taleplerine göre normal, gece, arabalı, Kiralık, vip. Express kurye servisleri eksiksiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.