Close

Beylikdüzü Moto Kurye

Beylikdüzü Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün ihtiyaçları uygulamaya çabalıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Beylikdüzü moto kuryeye gönderi verdiğinizde, size yakın olan kurye çalışanımız adresinize yönlendirilip, ulaştırmak istediğiniz materyal 30-48 dk. içerisinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı adrese teslim edilmektedir. Beylikdüzü moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de verilmektedir. Acil kurye, gönderenin bulunduğu konumdan farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin bulunduğu konuma ulaştırılacak olan evrak, dosya, fatura vb. gibi belgelerin süratle direk, hiçbir adrese gitmeden gönderilerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin iki katıdır. Acil kurye servis süreleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafe 64 yada 80 dakika sürebilmektedir.

Beylikdüzü moto kurye servisiyle, bir adresten alınıp, farklı bir mevkiye götürülecek olan, motosikletli kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki materyelleriçin kuruluşumuzda mevcut olan daha büyük araçlarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye fiyatının beş katıdır.

Beylikdüzü moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi bize iki ya da üç gün önceden bildirirseniz, kurye görevlendirmemiz sistemli bir biçimde olacak, işleriniz kesinlikle aksamayacaktır.

Beylikdüzü moto kurye, gece kurye servisini iş saati bittikten sonra akşam 21 tarif prix du viagra.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Beylikdüzü moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Beylikdüzü moto kurye, İstanbul içinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde sonlandırıp, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya talebe göre sms yoluyla bildirilir.

Beylikdüzü moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye alanında öncü olmaktır.