Close

Beykoz Kurye

Moto kurye hizmetinin asıl işlevi gün içerisindeki gönderilerinizi seri 1 biçimde adresine teslim edilebilmektedir. Beykoz kurye aracılıyla İstanbuldaki birbirine uzak mesafedeki yerleri arasında en çok 3 saat gibi bir vakit arasında her şekilde evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi gönderilerinizin teslimini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese teslim edilmesi yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan paketlerinizin olması durumunda Beykoz Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

olarak olağanın dışındaki koşullarda gönderi süresi eldeki duruma göre az sürede gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava olaylarında, sıkışık ya da ya da tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 hal olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli veya gönderilerinizin için müşterilerimize Beykoz Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Beykoz kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri adrese ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 7 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 16 ila elli dakikada adrese ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek kargoların ikamete götürülmesi işidir. Beykoz Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Beykoz Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Beykoz Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Beykoz Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 terslik yaşandığında, Beykoz Kurye firmamız siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye kullanıp, çok fazla gönderilerinizden ötürü maliyet yükseliyorsa, Beykoz Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Beykoz Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki paketler için tüm İstanbul ilinin kapsamında Beykoz Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı adrese götürülür. Gün içerisinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 2 telefonla yerine getirilir.

Beykoz Kurye express kurye servis hizmetimiz, en çok 90 dk içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderen firma veya kişiye e-mail veya sms ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin talep ve taleplerine göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.