Close

Beykoz Acil Moto Kurye


Beykoz Acil Moto Kurye

Beykoz Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun olan İstanbul trafiğinde müşterilerimize yardımda bulanabilecek uygun cevaplardan tekidir.Acilen postalanması olan teslimatınız mı var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? AcilenAcilen firmamızı arayın! Tesliminizi kısa zamanda yerine ulaştıralım. Kargolamak istediğiniz değişik emtialarınızı (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Çalışkan, deneyimli acil moto kuryelerimizle dilediğiniz adrese kargolayalım.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik hareket edebilmek için bütünüyle kurum, kuruluş ve firmaların tercihi olan hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde yollanması gereken postalarınızı için bu sistem konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözülmesi düşünülür. Çabuk olduğu gibi, cebe de uyumlu bir düzendir.

Acil moto kurye şirket hizmeti, seri gönderilmesi gereken evrakların dilediğiniz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve doğruca iletilir. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye postalama süreleri, yakın mıntıka 30 dk., en uzak mesafe mıntıka 75 dk. içerisinde iletilir. Evrakınız hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye değiştiğinizde gönderilerinizde geç kargolanma olur ise, kurumumuz zeval değildir. Şayet iletiniz çok fazla acil ise, double Express teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Bu tür, normal gönderinin 4 mislidir. Yakın adres için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan siz özel müşterilerimiz için faydalı bir kazanım sağlanır. Her şekil ebatlardaki iletileriniz acil moto kurye kısmından alınarak, motosiklet veya araba ile bölgeye iletilir. Günün 24 saati, gece ve gündüz hizmet servisi yapmaları da, müşterilerimize özel olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç işletmeleri, hastaneler için de kullanılması vazgeçilmezdir. Bir taraftan, seçme şansınız da mevcuttur. Ne zaman, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette ulaştırma hallediliyor.

Bir telefon kadar size kısa olan işletmemiz moto kurye kadrosu, dileğinizle beraber harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!