Close

Beykoz Acil Kurye


Beykoz Acil Kurye

Beykoz Acil Kurye Acil Moto Kurye, bitmek bilmeyen İstanbul trafiğinde değerli müşterilerimize ihtiyaç durumunda mükemmel çözümlerden birisidir.Acilen kargolanması gereken postanız mı var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? Çok çabukÇok çabuk bizimle iletişime geçin! Ürününüzü yakın sürede bölgesine iletelim. Ulaştırmak istediğiniz farklı kargolarınızı (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Profesyonel, başarılı acil moto kuryelerimizle istediğiniz konuma postalayalım.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu durumlu olmak için tümüyle kuruluş, kurum ve firmaların seçimi servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde kargolanması gerekilen mallarınızı için bu düzen hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Hızlı olmasıyla birlikte, maliyeti de uygun bir uygulamadır.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gerekilen paketlerin istediğiniz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve direk yollanır. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye kargolama vakitleri, kısa adres 30 dk., en ırak yer 75 dk. içinde yetiştirilir. Postanız acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz postalarınızda geç teslimat olursa, işletmemiz yetkili olamaz. Lakin teslimatınız fazla önemli ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal iletinin 4 katıdır. Kısa konum için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan sizler için yararlı bir avantaj sağlanmış olur. Her çeşit ebattaki teslimleriniz acil moto kurye tarafından teslim alınarak, motosiklet ya da araba ile konuma kargolanır. Günün her saati, gece ve gündüz servis hizmeti uygulamaları da, siz müşterilerimize önemli olumsallık sağlar.
Bilhassa, ilaç işletme şirketleri, hastaneler için de talep edilmesi elzemdir. Bir yandan, seçme hakkınız da vardır. Nasıl, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda iletme gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan işletme şirketimiz moto kurye elemanları, söylemenizle birlikte harekete geçer, sadece dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, saniyelerle yarışır!