Close

Beykent Moto Kurye

Beykent Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm talepleri yerine getirmeye çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alandaMoto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Beykent moto kuryeye gönderi verdiğinizde, size yakındaki kurye elemanımız adresinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal 30-48 dakika içerisinde teslim alınır. ve alıcı mevkiye teslim edilir. Beykent moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de vermekteyiz Acil kurye, göndericinin adresinden başka bir semtteki alıcının bulunduğu konuma nakledilecek olan evrak, dosya, fatura vb. dökümanların süratle direk, hiçbir yere uğramadan teslimatının yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye hizmet süreleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dk uzak mesafe 60-84 dk sürmektedir.

Beykent moto kurye olarak, İstanbul içerisindeki bir adresten alınarak, başka bir adrese ulaştırılacak olan, moto kuryenin alamayacağı hacimdeki eşyaiçin firmamızda bulunan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye fiyatının 5 mislidir.

Beykent moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi bize 2 yada 3 gün önceden bildirdiğiniz takdirde, görevlendirmemiz sistematik olacak, işleriniz kesinlikle aksamayacaktır.

Beykent moto kurye, gece kurye servisini mesai bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Beykent moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Beykent moto kurye, İstanbul içinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde sonlandırıp, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Beykent moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye dalında lider olmaktır.