Close

Beykent Kurye

Moto kurye servisinin ana işlevi gün içerisindeki kargolarınızı seri 1 şekilde yerine ulaştırabilmektedir. Beykent kurye ile İstanbul içerisinde birbirine uzak adresleri arasında en fazla 3 saat gibi bir vakit diliminde her şekilde evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi paketlerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların söylenen yere nakledilmesi hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan gönderilerinizin olması halinde Beykent Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

olarak normalin dışındaki durumlarda teslimat vakti mevcut şartlara göre kısa sürede yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava şartlarında, yoğun ya da ya da kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir hal olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket veya evraklarınız için müşterilerimize Beykent Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Beykent kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri adrese gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 10 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 19 ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak siparişlerin yerine ulaştırılması işidir. Beykent Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Beykent Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Beykent Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Beykent Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir olumsuzluk yaşandığında, Beykent Kurye firmamız siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye kullanıp, fazla gönderilerinizden dolayı maliyet artıyorsa, Beykent Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Beykent Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki evraklar için bütün İstanbul kapsamında Beykent Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız ilettiğiniz alıcı adrese ulaştırılır. Gün içinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 2 telefonla yerine getirilir.

Beykent Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami 90 dk içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderici firma yada kişiye e-posta veya kısa mesaj ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.