Close

Beykent Acil Moto Kurye


Beykent Acil Moto Kurye

Beykent Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun olan İstanbul trafiğinde müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen ulaştırılması gereken ürününüz mü var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? DerhalDerhal firmamızı arayın! Tesliminizi en kısa zamanda yerine ulaştıralım. Yollamak istediğiniz değişik emtialarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. işinde deneyimli acil moto kuryelerimizle belirttiğiniz adrese gönderelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik davranmak için tüm kurum, kuruluş ve firmaların tercih ettiği bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen ulaşması gereken iletileriniz için böyle bir sistem konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Çabuk olduğu gibi, cebe de uyumlu bir düzenlemedir.

Acil moto kurye işletme şirketi servisi, ivmeli postalanması gereken evrakların belirttiğiniz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve doğruca postalanır. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye teslimat süreleri, en yakın mıntıka 30 dk., en uzak mesafe mıntıka 75 dk. içerisinde iletilir. Gönderiniz hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimatınızda geç teslim olur ise, kurumumuz sorumlu değildir. Şayet postanız oldukça acil ise, double Express teslim seçeneğini talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal gönderinin 4 mislidir. En yakın yer için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan değerli müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlar. Her tür boyutlardaki postalarınız acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese yollanır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özel olarak, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Başka bir taraftan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde postalama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız moto kurye ekibi, talebinizle birlikte harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!