Close

Beykent Acil Kurye


Beykent Acil Kurye

Beykent Acil Kurye Acil Moto Kurye, çok yoğun olan İstanbul trafiğinde değerli müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen teslimatı yapılması olan malınız mı var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? HemenHemen bizimle iletişime geçin! Ürününüzü en yakın sürede bölgesine iletelim. Teslimatını istediğiniz farklı kargolarınızı (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. işinde tecrübeli acil moto kuryelerimizle söylediğiniz konuma teslim edelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu olmak için bütün kuruluş, kurum ve firmaların seçtiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen iletilmesi gerekilen paketlerinizi için böyle bir duzen hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Hızlı olmasıyla birlikte, maliyeti de uygun bir sitemdir.

Acil moto kurye firma hizmeti, çok çabuk yollanması gerekilen paketlerin söylediğiniz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve direk gönderilir. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye teslim vakitleri, en kısa adres 30 dk., en ırak yer 75 dk. içinde yetiştirilir. Paketiniz acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde evraklarınızda geç iletim olursa, işletmemiz mesuliyet olamaz. Lakin belgeniz olabildiğince çok önemli ise, double Express posta türünü isteyebilirsiniz. Bu istek, normal iletinin 4 katıdır. En kısa mevki için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan özel müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlamış olur. Her cins ebatlardaki belgeleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye teslim edilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize değişik bir olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette götürme hallediliyor.

Bir telefon kadar size yakın olan kurumumuz moto kurye personeli, isteğinizle beraber harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!