Close

Beyazıt Moto Kurye

Beyazıt Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm talepleri uygulamaya uğraşıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Beyazıt moto kuryeye paket verdiğinizde, size yakınınızdaki kurye çalışanımız mevkinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal otuz-kırk dk. içinde alınır ve alıcı adrese ulaştırılır. Beyazıt moto kurye kapsamında acil kurye servisi de sunmaktayız. Acil kurye, gönderenin adresinden farklı 1 yerdeki müşterinin bulunduğu yere ulaştırılacak olan fatura, evrak, dosya vs. belgelerin hızla direk, hiçbir adrese uğramadan paketlerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının iki katıdır. Acil kurye servis zamanları; yakın mesafe 30-49 dakika uzak mesafeye altmış-seksen dakika sürebilmektedir.

Beyazıt moto kurye servisiyle, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınıp, farklı bir adrese götürülecek olan, kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki materyeliçin kurumumuzda mevcut olan arabalarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye tutarının beş katıdır.

Beyazıt moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan paketleriniz mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirdiğiniz durumda, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, işlemleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Beyazıt moto kurye, gece kurye servisini iş bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Beyazıt moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Beyazıt moto kurye, İstanbul ilinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde bitirip, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada talebe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Beyazıt moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye kolunda öncü olmaktır.