Close

Beyazıt Acil Kurye


Beyazıt Acil Kurye

Beyazıt Acil Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun olan İstanbul trafiğinde saygın müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen gönderilmesi gereken evrakınız mı var? Araba sorunu? Farklı bir semt? Çok çabukÇok çabuk şirketimizi arayın! Belgenizi yakın zamanda semtine teslim edelim. Göndermek istediğiniz değişik iletilerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Deneyimli, başarılı acil moto kuryelerimizle istediğiniz yere ulaştıralım.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik durumlu olmak için tümüyle şirket, kurum ve kuruluşların seçimi servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde kargolanması gerekilen mallarınızı için böyle bir uygulama düşünülmüştür.

Bir kaç saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Hızlıca olmasıyla birlikte, ücreti de uygun bir uygulamadır.

Acil moto kurye hizmeti, hemen ulaştırılması gerekilen teslimlerin istediğiniz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve doğru bir şekilde teslim edilir. Servisin bedeli, normal kurye maliyetinin 2 katıdır. Acil moto kurye gönderme süreleri, kısa konum 30 dk., ırak bölge 75 dk. içinde yollanır. Postanız yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Eğer normal dileğinde bulunarak, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz belgelerinizde gecikme olursa, şirketimiz yetkili olamaz. Şayet gönderiniz oldukça hemen iletilmesi gerekiliyor ise, double Express ileti seçeneğini isteyebilirsiniz. Bu istek, normal teslimatın 4 katıdır. Kısa konum için 45 dk. Da postalama yapıyoruz.

Kayıtlı bulunan siz müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlanmış olur. Her çeşit ebattaki gönderileriniz acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese ulaştırılır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize ayrı bir imkan sağlar.
Bilhassa, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Diğer yandan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan işletme şirketimiz moto kurye elemanları, söylemenizle birlikte harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!