Close

Beşyol Moto Kurye

Beşyol Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm ihtiyaçları uygulamaya çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Beşyol moto kuryeye gönderi teslim ettiğinizde, size en yakın olan kurye çalışanımız adresinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal 30-47 dakika zamanda alınır ve alıcı yere ulaştırılır. Beşyol moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de verilmektedir. Acil kurye, gönderenin adresinden farklı 1 yerdeki müşterinin adresine ulaştırılacak olan evrak, dosya, fatura vs. belgelerin süratle direk, hiçbir adrese uğramadan kargoların ya da evrakların uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye servis süreleri; yakın mesafe 30-49 dakika uzak mesafe altmış-seksen dk sürebilmektedir.

Beşyol moto kurye olarak, bir yerden alınıp, farklı bir adrese götürülecek olan, motosikletin taşıyamayacağı boyuttaki kolileriçin kurumumuzda bulunan arabalarımız mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye fiyatının beş katıdır.

Beşyol moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi bize 2 yada 3 gün önceden bildirdiğiniz durumda, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, işleriniz kati suratle aksatılmayacaktır.

Beşyol moto kurye, gece kurye servisini iş bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Beşyol moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Beşyol moto kurye, İstanbul içinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde sonlandırıp, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Beşyol moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye sektöründe öncü olmaktır.