Close

Beşyol Acil Moto Kurye


Beşyol Acil Moto Kurye

Beşyol Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, sona ermek bilmeyen İstanbul trafiğinde sizlere yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen gönderilmesi gereken evrakınız mı var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? AcilenAcilen bizi arayın! Gönderinizi kısa zamanda yerine ulaştıralım. Teslimatını istediğiniz değişik emtialarınızı (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Deneyimli, başarılı acil moto kuryelerimizle dilediğiniz adrese teslim edelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik hareket edebilmek için bütünüyle kurum, kuruluş ve firmaların tercihi olan hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde yollanması gereken postalarınızı için böyle bir duzen konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözülmesi düşünülür. Seri olduğu gibi, bütçeye de uygun bir düzendir.

Acil moto kurye firma hizmeti, çok çabuk yollanması gereken gönderilerin dilediğiniz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve dosdoğru teslim edilir. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye gönderme süreleri, yakın mıntıka 30 dk., en uzak mıntıka 75 dk. içerisinde teslim edilir. Evrakınız acilse, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz belgelerinizde gecikme olursa, firmamız zeval değildir. Şayet gönderiniz oldukça acil ise, double Express posta türünü isteyebilirsiniz. Bu istek, normal gönderinin 4 mislidir. Yakın adres için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan özel müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlanır. Her şekil ebattaki gönderileriniz acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese ulaştırılır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize ayrı bir imkan sağlar.
Bilhassa, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Diğer yandan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar size kısa olan işletmemiz moto kurye kadrosu, dileğinizle birlikte harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!