Close

Beşyol Acil Kurye


Beşyol Acil Kurye

Beşyol Acil Kurye Acil Moto Kurye, tükenmeyen İstanbul trafiğinde siz müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen iletilmesi olan belgeniz mi var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? Çok çabukÇok çabuk bize ulaşın! Paketinizi yakın sürede bölgesine iletelim. İletmek istediğiniz farklı kargolarınızı (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Tecrübeli, çalışkan acil moto kuryelerimizle istediğiniz konuma götürelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu durumlu olmak için tümüyle kuruluş, kurum ve firmaların seçimi servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde kargolanması gerekilen mallarınızı için bu uygulama hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Çabuk olmasıyla birlikte, cebe de uyumlu bir uygulamadır.

Acil moto kurye servisi, acilen yetişmesi gerekilen iletilerin istediğiniz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve doğruca verilir. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye yollama vakitleri, kısa adres 30 dk., en uzak mesafe yer 75 dk. içinde ulaştırılır. Postanız hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde dökümanlarınızda geç teslim olur ise, kurumumuz yetkili olamaz. Lakin paketiniz olabildiğince çok önemli ise, double Express gönderi türünü talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal iletinin 4 katıdır. Kısa konum için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan müşterilerimiz için yararlı bir avantaj sağlanmış olur. Her çeşit boyuttaki paketleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye yetiştirilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özellikle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka bir taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde kargolama uygulanıyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan işletme şirketimiz moto kurye elemanları, söylemenizle beraber harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!