Close

Beşiktaş Moto Kurye

Beşiktaş Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün talepleri yerine getirmeye uğraşıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Beşiktaş moto kuryeye paket verdiğinizde, size yakın olan kurye elemanımız mevkinize yönlendirilip, ulaştırmak istediğiniz materyal otuz-kırk dk. içinde teslim alınır. ve alıcı yere ulaştırılmaktadır. Beşiktaş moto kurye bünyesinde acil kurye servisi de tarafımızca sunulmaktadır. Acil kurye, gönderen kişinin bulunduğu yerden başka bir adresteki alıcı kişinin bulunduğu yere nakledilecek olan fatura, evrak, dosya gibi dökümanların hızla direk, hiçbir yere sapmadan gönderilerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının iki katıdır. Acil kurye hizmet zamanları; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafeye altmış ya da seksen dakika sürmektedir.

Beşiktaş moto kurye hizmetiyle, bir adresten alınarak, başka bir yere götürülecek olan, motosikletli kuryenin alamayacağı boyuttaki gönderileriçin şirketimizde mevcut olan otomobillerimiz bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye tutarının 5 mislidir.

Beşiktaş moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi bizlere iki ya da üç gün öncesinden bildirdiğinizde, görevlendirmemiz sistematik bir şekilde olacak, işlemleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Beşiktaş moto kurye, gece kurye servisini mesai saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Beşiktaş moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Beşiktaş moto kurye, İstanbul ilinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde bitirip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya talebe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Beşiktaş moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye alanında lider olmaktır.