Close

Beşiktaş Kurye

Moto kurye servisinin asıl görevi gün içindeki paketlerinizi süratli 1 şekilde adresine teslim edilebilmektedir. Beşiktaş kurye hizmet ile İstanbuldaki birbirine uzak mesafedeki mevkileri arasında en fazla üç saat gibi bir vakit arasında her şekilde ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi kargolarınızın teslimini yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin söylenen mevkiye ulaştırılması yaklaşık 3 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan kargolarınızın olması halinde Beşiktaş Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

servisiyle normalin dışındaki şartlarda teslimat süresi mevcut duruma göre en az sürede yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava koşullarında, yoğun veya veya tıkalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir hal olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça önemli  olan koli, paket yada evraklarınız için müşterilerimize Beşiktaş Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Beşiktaş kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri mevkiye gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu yerlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 10 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada adrese ulaştırır.

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak evrakların ikamete götürülmesi işidir. Beşiktaş Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Beşiktaş Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Beşiktaş Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Beşiktaş Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi bir aksilik yaşandığında, Beşiktaş Kurye kurumumuz siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin normal düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye talep edip, fazla kargolarınızdan dolayı ücret artıyorsa, Beşiktaş Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Beşiktaş Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki kargolar için tüm İstanbul vilayetinin kapsamında Beşiktaş Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki paket, koli, eşyanız ilettiğiniz alıcı mevkiye teslim edilir. Gün içinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 2 telefonla yerine getirilir.

Beşiktaş Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami doksan dakika içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderici kurum yada şahısa e-posta yada kısa mesaj ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin istek ve arzularına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.