Close

Beşiktaş Acil Moto Kurye


Beşiktaş Acil Moto Kurye

Beşiktaş Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, bitmeyen İstanbul trafiğinde siz değerli müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen yollanması gereken kargonuz mu var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? ÇabucakÇabucak bizimle irtibata geçin! Kargonuzu olabildiğince kısa vakitte konumuna yetiştirelim. Göndermek istediğiniz çeşitli paketlerinizi (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Başarılı, tecrübeli acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz mevkiye ulaştıralım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli davranmak için tüm firma, kurum ve kuruluşların seçimi olan bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için böyle bir uygulama uygulanmıştır.

17 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Hızlı olduğu gibi, maliyeti de uygun düzenlemedir.

Acil moto kurye hizmeti, hemen ulaştırılması gereken kargoların istemiş olduğunuz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve direk götürülür. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye iletme zamanları, en yakın mesafe yer 30 dk., en ırak adres 75 dk. içerisinde gönderilir. Kargonuz acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz iletilerinizde geç iletim olursa, işletmemiz sorumlu değildir. Eğer kargonuz çok hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express ileti seçeneğini isteyebilirsiniz. Bu istek, normal teslimin 4 mislidir. En yakın mesafe semt için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan siz müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlar. Her tür boyutlardaki kargolarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere gönderilir. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere değişik bir olanak sağlar.
Özel olarak, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Başka taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde yollama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan şubemiz moto kurye çalışanları, talebinizle birlikte harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!