Close

Beşiktaş Acil Kurye


Beşiktaş Acil Kurye

Beşiktaş Acil Kurye Acil Moto Kurye, sona ermeyen İstanbul trafiğinde siz saygın müşterilerimize yardımda bulanabilecek uygun cevaplardan tekidir.Acilen postalanması olan teslimatınız mı var? Araba sorunu? Farklı bir semt? HızlıcaHızlıca arayın! İletinizi olabildiğince yakın zamanda semtine teslim edelim. Postalamak istediğiniz değişik iletilerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Çalışkan, deneyimli acil moto kuryelerimizle belirtmiş olduğunuz yere iletelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik olmak için bütün şirket, kurum ve kuruluşların talep ettiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen ulaştırılması gerekilen evraklarınızı için bu şekilde bir uygulama düşünülmüştür.

Bir kaç saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. İvmeli olmasıyla birlikte, fiyatı da uyumlu sistemdir.

Acil moto kurye işletme servisi, hızlı iletilmesi gerekilen postaların söylemiş olduğunuz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve hemen iletilir. Servisin bedeli, normal kurye maliyetinin 2 katıdır. Acil moto kurye postalama süreleri, en kısa mesafe konum 30 dk., uzak bölge 75 dk. içinde kargolanır. Tesliminiz hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Eğer normal dileğinde bulunarak, daha sonra acil moto kuryeye değiştiğinizde gönderilerinizde geç kargolanma olur ise, işletme şirketimiz mesuliyet olamaz. Şayet iletiniz çok fazla hemen iletilmesi gerekiliyor ise, double Express kargo türünü dileyebilirsiniz. Bu talep, normal teslimatın 4 katıdır. En kısa mesafe bölge için 45 dk. Da postalama yapıyoruz.

Kayıtlı bulunan siz değerli müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlamış olur. Her cins ebatlardaki iletileriniz acil moto kurye kısmından alınarak, motosiklet veya araba ile bölgeye iletilir. Günün 24 saati, gece ve gündüz hizmet servisi yapmaları da, müşterilerimize özel olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç işletmeleri, hastaneler için de kullanılması vazgeçilmezdir. Bir taraftan, seçme şansınız da mevcuttur. Ne zaman, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette ulaştırma hallediliyor.

Bir telefon kadar size yakın olan şirketimiz moto kurye çalışma arkadaşalarımız, isteğinizle beraber harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!