Close

Bebek Kurye

Bebek Moto Kurye

Kişiye özel hizmetler sunan firmamız sizlerin Bebek moto kuryeihtiyaçlarını karşılıyor ve sizlere hızlı ve kaliteli bir kurye hizmeti veriyoruz. Çağrı moto kurye olarak özel ve gelenekselden farklı yönetemler deneyip sizleri sıradan hizmetlerden kurtarıyoruz. Firmamızdan normal kurye hizmetleri dışında farklı beklentileri ve istekleri olan müşterilerimiz her zaman memnun kalmışlardır. Tümmotorlu kuryeler ile hizmetinizde olan firmamız kişiye özel himzetler sunarak müşteri memnuniyetini en üst planda tutuyor. İstanbul’un anadolu ve avrupa yakası olmak üzere her bölgesine hizmet veren firmamızla bağlantı kurmak istiyorsanız web adresimiz olan www.cagrikurye.com adresindeki iletişim numaralarından bizlere ulaşabilir ve kurye hizmetleri ile ilgili tüm sorularınıza cevap bulablirsiniz.

 

 Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. 

Moto kurye hizmetinin asıl amacı gün içerisindeki paketlerinizi ivedi bir biçimde yerine ulaştırabilmektedir. Bebek kurye aracılıyla İstanbul içerisinde birbirine uzak yerleri arasında en çok üç saat gibi bir zaman diliminde her türlü dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi gönderilerinizin teslimini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların verilen adrese teslim edilmesi hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan paketlerinizin olması durumunda Bebek Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Bebek Kurye servisiyle olağanın dışındaki koşullarda gönderi zamanı eldeki koşullara göre en çabuk zamanda gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava olaylarında, sıkışık ya da ya da kapalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yapmaları beklenen dışı 1 durum olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça acil  olan paket, koli veya paketlerinizin için müşterilerimize Bebek Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Bebek kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri yere ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde on ila 59 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam iş sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek siparişlerin adrese ulaştırılması işidir. Bebek Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye tutarının 11 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Bebek Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Bebek Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Bebek Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 terslik yaşandığında, Bebek Kurye şirketimiz siz özel müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Müşterilerimiz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin olağan düzenini sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye çağırıp, çok fazla paketlerinizden ötürü ücret yükseliyorsa, Bebek Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bebek Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki paketler için bütün İstanbul ilinin kapsamında Bebek Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı yere götürülür. Gün içerisinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Bebek Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum 90 dk içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderen şirket yada kişiye e-mail veya sms ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin talep ve taleplerine göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye servisleri eksiksiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.