Close

Bebek Moto Kurye

Bebek Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm ihtiyaçları uygulamaya çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Bebek moto kuryeye kargo teslim ettiğinizde, size en yakındaki kurye çalışanımız yerinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal 37 ya da 40 dakika zamanda kuryemizce teslim alınır. ve alıcı mevkiye teslim edilmektedir. Bebek moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Acil kurye, gönderen müşterinin bulunduğu konumdan farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin bulunduğu adrese ulaştırılacak olan dosya fatura evrak, vb. gibi belgelerin ivediyle direk, hiçbir adrese gitmeden teslimatının uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye servis vakitleri; yakın mesafe 30-49 dakika uzak mesafelere 63 yada 80 dakika kadar sürebilmektedir.

Bebek moto kurye servisiyle, her hangi bir yerden alınıp, farklı bir mevkiye ulaştırılacak olan, motorlu kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki kargolariçin kuruluşumuzda bulunan daha büyük araçlarımız mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye ücretinin beş katıdır.

Bebek moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden paketleriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi çağrı merkezimize iki ya da üç gün öncesinde bildirirseniz, kurye görevlendirmemiz sistemli bir biçimde olacak, gönderileriniz teslimi kati suratle aksamayacaktır.

Bebek moto kurye, gece kurye hizmetini iş saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Bebek moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Bebek moto kurye, İstanbul içerisinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde neticelendirilip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya isteğe göre sms yoluyla bildirilir.

Bebek moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir ekibimizle etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye önder öncü olmaktır.