Close

Bebek Acil Kurye


Bebek Acil Kurye

Bebek Acil Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun İstanbul trafiğinde siz özel müşterilerimize ihtiyacını karşılayabilecek çok iyi cevaplardan tekidir.Acilen yetiştirilmesi olan iletiniz mi var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? Çabuk bir şekildeÇabuk bir şekilde iritbata geçin! Postanızı yakın bir vakitte mevkisine gönderelim. Ulaştırmak istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Deneyimli, profesyonel acil moto kuryelerimizle talebinde bulunduğunuz semte postalayalım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli durumlu olmak için tümüyle firma, şirket ve kurumların dilediği servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde götürülmesi gerekilen kargolarınızı için bu düzen konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Seri olmasıyla birlikte, bütçeye de uygun uygulamadır.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gerekilen dökümanların belirtmiş olduğunuz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve dosdoğru kargolanır. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye ulaştırma zamanları, kısa mesafe semt 30 dk., en uzak semt 75 dk. içinde postalanır. İletiniz acilse, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde kargolarınızda gecikme olursa, firmamız yetkili olamaz. Eğer tesliminiz olabildiğince acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal postanın 4 katıdır. Kısa mesafe mevki için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan sizler için yararlı bir avantaj sağlanmış olur. Her çeşit boyuttaki teslimatlarınız acil moto kurye kısmından ileti alınarak, motosiklet veya araba ile semte postalanır. 7/24, gece ve gündüz hizmet servisi sistemleri de, sizlere ayrı bir imkan sağlar.
Özellikle, ilaç kuruluşları, hastaneler için de istenilmesi vazgeçilmezdir. Diğer yandan, seçme şansınız da bulunmaktadır. Ne vakit, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde gönderme uygulanıyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan kurumumuz moto kurye personeli, söylemenizle beraber harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!