Close

Bayrampaşa Kurye

BAYRAMPAŞA MOTO KURYE

Bayram paşa moto kurye hizmetini sizlere Çağrı kurye olarak sunan firmamız, gönderilierinizi en hızlı ve en güvenilir şekilde taşımaktadır. Tüm motorlu kurye ihtiyaçlarınızda İstanbul’un anadolu ve aprupa yakası olmak üzere, İstanbul’un tüm bölgelerine en kaliteli şekilde hizmet vermektedir. www.cagrikurye.com adresinden firmamızla ilgili tüm bilgileri öğrenebilir, iletişim adresinden bizlere ulaşarak, değerli evraklarınızı yada paketlerinizi İstanbulun neresinde olursanız olunmoto kurye servisimiz ile alınıp göndermek istediğiniz yerlere ulaştırma imkanına sahip olun.İstanbul’un en kaliteli ve en güvenilirkurye firması olan Çağrı kurye olarak gönderileriniz emin ellerde. Tüm değerli evraklarınızı ve paketlerinizi göndermek istediğiniz yerlere tam zamanında ulaştırıyoruz ve sizleri mağdur etmiyoruz.

 Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır

Moto kurye hizmetinin ana amacı gün içerisindeki gönderilerinizi hızlı 1 şekilde adresine ulaştırabilmektedir. Bayrampaşa kurye hizmetiyle İstanbuldaki birbirine uzak mesafedeki adresleri arasında en çok 3 saat gibi bir vakit diliminde her şekilde ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi gönderilerinizin teslimini sorunsuz yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese teslim edilmesi yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan kargolarınızın olması durumunda Bayrampaşa Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Bayrampaşa Kurye olarak olağanın dışındaki şartlarda gönderi zamanı eldeki duruma göre en kısa zamanda yapılacaktır. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava koşullarında, sıkışık veya veya kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 durum olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli yada paketlerinizin için müşterilerimize Bayrampaşa Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Bayrampaşa kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri mevkiye ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 9 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 18 ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra yollanacak siparişlerin yerine götürülmesi işidir. Bayrampaşa Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Bayrampaşa Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Bayrampaşa Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Bayrampaşa Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi 1 terslik yaşandığında, Bayrampaşa Kurye şirketimiz siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye talep edip, çok fazla kargolarınızdan ötürü maliyet yükseliyorsa, Bayrampaşa Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Bayrampaşa Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki evraklar için tüm İstanbul ilinin kapsamında Bayrampaşa Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı mevkiye götürülür. Gün içerisinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 2 telefonla yerine getirilir.

Bayrampaşa Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum doksan dakika içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderen kurum veya şahısa e-mail yada sms ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin talep ve arzularına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.