Close

Bayrampaşa Moto Kurye

Bayrampaşa Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün talepleri uygulamaya uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Bayrampaşa moto kuryeye paket teslim ettiğinizde, size yakındaki kurye elemanımız mevkinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal otuz-kırk dakika içinde alınır ve alıcı yere teslim edilmektedir. Bayrampaşa moto kurye kapsamında acil kurye servisi de sunmaktayız. Acil kurye, gönderenin bulunduğu yerden farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin bulunduğu adrese ulaştırılacak olan fatura, evrak, dosya vb. gibi belgelerin hızla direk, hiçbir adrese sapmadan gönderilerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye servis zamanları; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafeye 63 yada 80 dakika sürebilmektedir.

Bayrampaşa moto kurye servisiyle, İstanbul içerisindeki bir adresten alınarak, farklı bir yere götürülecek olan, moto kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki materyelleriçin kuruluşumuzda mevcut olan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye tutarının beş katıdır.

Bayrampaşa moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden kargolarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirirseniz, kurye görevlendirmemiz sistemli bir şekilde olacak, işlemleriniz kati suratle aksamayacaktır.

Bayrampaşa moto kurye, gece kurye servisini iş saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Bayrampaşa moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Bayrampaşa moto kurye, İstanbul ilinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde bitirip, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre sms yoluyla bildirilir.

Bayrampaşa moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye dalında öncü olmaktır.