Close

Bayrampaşa Acil Moto Kurye


Bayrampaşa Acil Moto Kurye

Bayrampaşa Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, çok yoğun olan İstanbul trafiğinde müşterilerimize ihtiyacını karşılayabilecek çok iyi cevaplardan tekidir.Acilen yetiştirilmesi olan iletiniz mi var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? Hızlı bir şekildeHızlı bir şekilde firmamızı arayın! Tesliminizi kısa bir vakitte konumuna yetiştirelim. Postalamak istediğiniz çeşitli paketlerinizi (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Deneyimli, profesyonel acil moto kuryelerimizle dilemiş olduğunuz mevkiye iletelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli hareket edebilmek için bütünüyle firma, kurum ve kuruluşların istediği hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken belgelerinizi için bu şekilde bir uygulama uygulanmıştır.

16 saat içinde çözülmesi düşünülür. Çabuk olduğu gibi, cebe de uyumlu düzendir.

Acil moto kurye işletme servisi, hızlı iletilmesi gereken evrakların dilemiş olduğunuz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve doğruca kargolanır. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye ulaştırma zamanları, yakın mesafe yer 30 dk., en uzak mesafe adres 75 dk. içerisinde iletilir. Teslimatınız hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde kargolarınızda gecikme olur ise, kurumumuz zeval değildir. Eğer tesliminiz olabildiğince hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express kargo türünü dileyebilirsiniz. Bu talep, normal teslimin 4 mislidir. Yakın mesafe yer için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan siz değerli müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlanır. Her şekil boyuttaki teslimatlarınız acil moto kurye kısmından ileti alınarak, motosiklet veya araba ile semte postalanır. 7/24, gece ve gündüz hizmet servisi sistemleri de, sizlere ayrı bir imkan sağlar.
Özellikle, ilaç kuruluşları, hastaneler için de istenilmesi vazgeçilmezdir. Diğer yandan, seçme şansınız da bulunmaktadır. Ne vakit, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde gönderme uygulanıyor.

Bir telefon kadar size kısa olan firmamız moto kurye ekibi, dileğinizle beraber harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!