Close

Bayrampaşa Acil Kurye


Bayrampaşa Acil Kurye

Bayrampaşa Acil Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun İstanbul trafiğinde değerli müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen ulaştırılması gereken ürününüz mü var? Araba sorunu? Farklı bir semt? Çabuk bir şekildeÇabuk bir şekilde bizimle iletişime geçin! Ürününüzü yakın bir zamanda semtine teslim edelim. Kargolamak istediğiniz değişik iletilerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. işinde deneyimli acil moto kuryelerimizle talebinde bulunduğunuz yere kargolayalım.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik durumlu olmak için tümüyle şirket, kurum ve kuruluşların dilediği servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde götürülmesi gerekilen kargolarınızı için bu sistem düşünülmüştür.

Bir kaç saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Hızlı olmasıyla birlikte, maliyeti de uygun uygulamadır.

Acil moto kurye şirket hizmeti, seri gönderilmesi gerekilen paketlerin belirtmiş olduğunuz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve direk postalanır. Servisin bedeli, normal kurye maliyetinin 2 katıdır. Acil moto kurye teslimat süreleri, kısa mesafe konum 30 dk., en ırak bölge 75 dk. içinde yetiştirilir. İletiniz acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Eğer normal dileğinde bulunarak, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimatınızda geç teslim olursa, işletmemiz yetkili olamaz. Şayet postanız oldukça hemen iletilmesi gerekiliyor ise, double Express teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Bu tür, normal teslimatın 4 katıdır. Kısa mesafe mevki için 45 dk. Da postalama yapıyoruz.

Kayıtlı bulunan siz özel müşterilerimiz için faydalı bir kazanım sağlanmış olur. Her çeşit boyutlardaki postalarınız acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese yollanır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özel olarak, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Başka bir taraftan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde postalama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan kurumumuz moto kurye personeli, söylemenizle birlikte harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!