Close

Basınköy Moto Kurye

Basınköy Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm talepleri yerine getirmeye uğraşıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Basınköy moto kuryeye paket verdiğinizde, size yakınınızdaki kurye çalışanımız mevkinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal otuz-kırk dakika içerisinde alınır ve alıcı mevkiye ulaştırılmaktadır. Basınköy moto kurye bünyesinde acil kurye servisi de tarafımızca sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin adresinden başka bir adresteki alıcı kişinin bulunduğu adrese nakledilecek olan fatura, evrak, dosya gibi dökümanların hızla direk, hiçbir yere uğramadan kargoların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının iki katıdır. Acil kurye hizmet zamanları; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafeye altmış ya da seksen dakika kadar sürmektedir.

Basınköy moto kurye servisiyle, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınarak, başka bir adrese ulaştırılacak olan, kuryenin alamayacağı boyuttaki eşyalariçin şirketimizde bulunan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye tutarının 5 mislidir.

Basınköy moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirirseniz, görevlendirmemiz sistematik olacak, işlemleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Basınköy moto kurye, gece kurye servisini mesai saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Basınköy moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Basınköy moto kurye, İstanbul ilinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde bitirip, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada talebe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Basınköy moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye kolunda lider olmaktır.