Close

Basınköy Kurye

Moto kurye hizmetinin asıl amacı gün içerisindeki paketlerinizi hızlı 1 şekilde adresine teslim edilebilmektedir. Basınköy kurye hizmet ile İstanbul içerisinde birbirine uzak adresleri arasında en fazla 3 saat gibi bir zaman arasında her türlü ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi paketlerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların verilen yere nakledilmesi hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan gönderilerinizin olması halinde Basınköy Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

olarak normalin dışındaki durumlarda teslimat zamanı mevcut koşullara göre az zamanda gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava şartlarında, yoğun ya da ya da tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir hal olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça önemli  olan koli, paket veya evraklarınız için müşterilerimize Basınköy Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Basınköy kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri mevkiye gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde  ila 56 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak evrakların adrese ulaştırılması işidir. Basınköy Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 8 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Basınköy Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Basınköy Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Basınköy Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir aksilik yaşandığında, Basınköy Kurye şirketimiz siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye talep edip, fazla kargolarınızdan dolayı maliyet artıyorsa, Basınköy Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Basınköy Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki evraklar için tüm İstanbul kapsamında Basınköy Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı mevkiye ulaştırılır. Gün içinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Basınköy Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami 90 dk içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderici kurum yada şahısa e-posta yada sms ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.