Close

Basınköy Acil Moto Kurye


Basınköy Acil Moto Kurye

Basınköy Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, sona ermek bilmeyen İstanbul trafiğinde özel müşterilerimize ihtiyacını karşılayabilecek çok iyi cevaplardan tekidir.Acilen yetiştirilmesi olan iletiniz mi var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? ÇabucakÇabucak kurumumuzu arayın! Malınızı olabildiğince kısa vakitte konumuna yetiştirelim. Yollamak istediğiniz çeşitli paketlerinizi (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Deneyimli, profesyonel acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz mevkiye gönderelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli davranmak için tüm firma, kurum ve kuruluşların seçimi olan bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için böyle bir sistem uygulanmıştır.

13 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. İvmeli olduğu gibi, fiyatı da uyumlu düzenlemedir.

Acil moto kurye işletme şirketi servisi, ivmeli postalanması gereken teslimatların istemiş olduğunuz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve hemen kargolanır. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye ulaştırma zamanları, en yakın mesafe yer 30 dk., uzak adres 75 dk. içerisinde verilir. Kargonuz hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde kargolarınızda gecikme olur ise, işletme şirketimiz sorumlu değildir. Eğer tesliminiz olabildiğince hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express teslim seçeneğini talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal teslimin 4 mislidir. En yakın mesafe semt için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan değerli müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlar. Her tür boyuttaki teslimatlarınız acil moto kurye kısmından ileti alınarak, motosiklet veya araba ile semte postalanır. 7/24, gece ve gündüz hizmet servisi sistemleri de, sizlere ayrı bir imkan sağlar.
Özellikle, ilaç kuruluşları, hastaneler için de istenilmesi vazgeçilmezdir. Diğer yandan, seçme şansınız da bulunmaktadır. Ne vakit, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde gönderme uygulanıyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan şubemiz moto kurye çalışanları, talebinizle beraber harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!