Close

Başakşehir Kurye

BAŞAKŞEHİR MOTO KURYE

Başakşehir moto kurye hizmeti almak için gitmeniz gereken tek adres kesinlikle çağrı moto kurye olamılıdır. Sizlerin gönderilerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde adreslerine ulaşması için tüm ekip kendi arasında kordineli bir şekilde çalışmaktadır. Web adresimiz olan www.cagrikurye.com adresinden bizimle iletişim kurabilir ve firmamızın çalışan motorlu kuryeleri ile göndermek istediğiniz tüm paketleri adreslerine zamanında teslim edebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir bir ekipten oluşan firmamızın tüm çalışanları profesyonellerdir. Tümmotorlu kuryeler ile 7/24 sizlerin hizmetinde olan firmamız sizler için tüm ayrıcalıkları sağlıyor. Ayrıca kırılma tehlikesi olan ve motorlu kuryeler ile taşınamayacak büyüklükte olan gönderileriniz için firmamızın arabalı kuryeleri mevcuttur. Tek yapmanız gereken bizimle iletişim kurmak.

 

 Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. 

Moto kurye servisinin ana amacı gün içindeki paketlerinizi seri 1 biçimde yerine ulaştırabilmektedir. Başakşehir kurye ile İstanbul içerisinde birbirine uzak mesafedeki semtleri arasında en fazla 3 saat gibi bir zaman diliminde her türlü dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi gönderilerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların verilen adrese nakledilmesi yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan paketlerinizin olması halinde Başakşehir Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

Başakşehir Kurye olarak normalin dışındaki koşullarda teslimat müddeti mevcut koşullara göre en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava olaylarında, yoğun ya da ya da kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir durum olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket yada gönderilerinizin için müşterilerimize Başakşehir Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Başakşehir kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri yere gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde  ila 58 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek siparişlerin adrese götürülmesi işidir. Başakşehir Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 10 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Başakşehir Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Başakşehir Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Başakşehir Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 aksilik yaşandığında, Başakşehir Kurye kurumumuz siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye çağırıp, fazla paketlerinizden dolayı maliyet artıyorsa, Başakşehir Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Başakşehir Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki gönderiler için bütün İstanbul vilayetinin kapsamında Başakşehir Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı yere ulaştırılır. Gün içinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Başakşehir Kurye express kurye servis hizmetimiz, en fazla 96 dk içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderici şirket yada şahısa e-posta yada sms ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin istek ve taleplerine göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.