Close

Başakşehir Moto Kurye

Başakşehir Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün ihtiyaçları doğrultusunda yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Başakşehir moto kuryeye kargo verdiğinizde, size yakınınızdaki kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal 37 ya da 40 dk. içerisinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı adrese teslim edilir. Başakşehir moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin bulunduğu konumdan başka bir semtteki alıcının adresine nakledilecek olan dosya fatura evrak, vb. dökümanların ivediyle direk, hiçbir yere gitmeden paketlerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının iki katıdır. Acil kurye hizmet vakitleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafelere 60-83 dakika kadar sürmektedir.

Başakşehir moto kurye hizmetiyle, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınıp, başka bir mevkiye ulaştırılacak olan, kuryenin alamayacağı hacimdeki paketleriçin firmamızda mevcut olan arabalarımız bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye ücretinin 5 mislidir.

Başakşehir moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirdiğiniz takdirde, görevlendirmemiz sistematik bir biçimde olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksamayacaktır.

Başakşehir moto kurye, gece kurye hizmetini mesai bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Başakşehir moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Başakşehir moto kurye, İstanbul içerisinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde neticelendirilip, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada talebe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Başakşehir moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü çalışanlarımızla sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye kolunda lider olmaktır.