Close

Başakşehir Acil Moto Kurye


Başakşehir Acil Moto Kurye

Başakşehir Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun olan İstanbul trafiğinde özel müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen teslimatı yapılması olan malınız mı var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? DerhalDerhal kurumumuzu arayın! Malınızı en kısa sürede adresine teslimatını yapalım. Ulaştırmak istediğiniz farklı postalarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. işinde tecrübeli acil moto kuryelerimizle belirttiğiniz bölgeye postalayalım.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu davranmak için tüm işletme, kuruluş ve firmaların tercih ettiği bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen ulaşması gereken iletileriniz için bu düzen ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. İvmeli olduğu gibi, fiyatı da uyumlu bir düzenlemedir.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gereken teslimatların belirttiğiniz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve hemen gönderilir. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye teslim vakitleri, en yakın bölge 30 dk., uzak konum 75 dk. içerisinde verilir. Gönderiniz hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde evraklarınızda geç iletim olur ise, işletme şirketimiz sorumlu değildir. Lakin belgeniz olabildiğince çok acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal kargonun 4 mislidir. En yakın yer için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan sizler için yararlı bir avantaj sağlar. Her tür ebatlardaki belgeleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye teslim edilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize değişik bir olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette götürme hallediliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız moto kurye ekibi, talebinizle beraber harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!