Close

Baltalimanı Moto Kurye

Baltalimanı Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün talepleri yerine getirmeye çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Baltalimanı moto kuryeye gönderi verdiğinizde, size en yakın olan kurye elemanımız adresinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal 30-45 dk. içinde teslim alınır. ve alıcı yere ulaştırılmaktadır. Baltalimanı moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de vermekteyiz Acil kurye, gönderen kişinin bulunduğu konumdan başka bir adresteki alıcı kişinin bulunduğu konuma nakledilecek olan evrak, dosya, fatura gibi dökümanların süratle direk, hiçbir yere gitmeden gönderilerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye hizmet süreleri; yakın mesafe 30-48 dk uzak mesafe altmış ya da seksen dakika sürmektedir.

Baltalimanı moto kurye olarak, bir yerden alınarak, başka bir mevkiye götürülecek olan, motosikletin alamayacağı boyuttaki gönderileriçin şirketimizde mevcut olan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye fiyatının 5 mislidir.

Baltalimanı moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi bize 3 yada 3 gün önceden bildirirseniz, görevlendirmemiz sistematik bir biçimde olacak, işleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Baltalimanı moto kurye, gece kurye servisini mesai saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Baltalimanı moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Baltalimanı moto kurye, İstanbul içinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde sonlandırıp, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Baltalimanı moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye sektöründe lider olmaktır.