Close

Baltalimanı Kurye

Moto kurye servisinin asıl işlevi gün içindeki gönderilerinizi ivedi bir şekilde yerine teslim edilebilmektedir. Baltalimanı kurye hizmet ile İstanbuldaki birbirine uzak mesafedeki adresleri arasında en fazla 9 saat gibi bir zaman arasında her türlü evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi kargolarınızın teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin verilen mevkiye nakledilmesi yaklaşık 6 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan paketlerinizin olması halinde Baltalimanı Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

olarak normalin dışındaki koşullarda teslimat vakti mevcut duruma göre kısa zamanda yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava olaylarında, yoğun ya da ya da tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir hal olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket yada evraklarınız için müşterilerimize Baltalimanı Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Baltalimanı kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri adrese gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde 16 ila 56 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak teslimatların yerine götürülmesi işidir. Baltalimanı Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 8 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Baltalimanı Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Baltalimanı Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Baltalimanı Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 olumsuzluk yaşandığında, Baltalimanı Kurye firmamız siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye kullanıp, fazla gönderilerinizden dolayı maliyet artıyorsa, Baltalimanı Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Baltalimanı Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki evraklar için bütün İstanbul vilayetinin kapsamında Baltalimanı Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı adrese ulaştırılır. Gün içinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Baltalimanı Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami 94 dk içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderici firma yada kişiye e-posta veya kısa mesaj ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin istek ve taleplerine göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.