Close

Baltalimanı Acil Moto Kurye


Baltalimanı Acil Moto Kurye

Baltalimanı Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, sona ermeyen İstanbul trafiğinde sizlere yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen ulaştırılması gereken ürününüz mü var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? ÇabucakÇabucak bizi arayın! Gönderinizi olabildiğince kısa zamanda yerine ulaştıralım. Ulaştırmak istediğiniz değişik emtialarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. işinde deneyimli acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz adrese postalayalım.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik davranmak için tüm kurum, kuruluş ve firmaların seçimi olan bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için bu düzen konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Seri olduğu gibi, bütçeye de uygun düzenlemedir.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gereken gönderilerin istemiş olduğunuz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve dosdoğru postalanır. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye teslimat süreleri, en yakın mesafe mıntıka 30 dk., en uzak mıntıka 75 dk. içerisinde teslim edilir. Kargonuz acilse, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimatınızda geç teslim olursa, firmamız sorumlu değildir. Şayet postanız oldukça acil ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal gönderinin 4 mislidir. En yakın mesafe semt için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan sizler için yararlı bir avantaj sağlar. Her tür boyutlardaki postalarınız acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese yollanır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özel olarak, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Başka bir taraftan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde postalama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan şubemiz moto kurye çalışanları, talebinizle birlikte harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!