Close

Baltalimanı Acil Kurye


Baltalimanı Acil Kurye

Baltalimanı Acil Kurye Acil Moto Kurye, yoğun İstanbul trafiğinde siz müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen teslimatı yapılması olan malınız mı var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? HızlıcaHızlıca bize ulaşın! Paketinizi olabildiğince yakın sürede bölgesine iletelim. Yollamak istediğiniz farklı kargolarınızı (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. işinde tecrübeli acil moto kuryelerimizle belirtmiş olduğunuz konuma gönderelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu olmak için bütün kuruluş, kurum ve firmaların talep ettiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen ulaştırılması gerekilen evraklarınızı için böyle bir sistem hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Çabuk olmasıyla birlikte, cebe de uyumlu sistemdir.

Acil moto kurye işletme şirketi servisi, ivmeli postalanması gerekilen iletilerin söylemiş olduğunuz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve doğruca gönderilir. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye teslim vakitleri, en kısa mesafe adres 30 dk., en uzak mesafe yer 75 dk. içinde ulaştırılır. Tesliminiz hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde evraklarınızda geç iletim olur ise, kurumumuz mesuliyet olamaz. Lakin belgeniz olabildiğince çok önemli ise, double Express teslim seçeneğini talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal iletinin 4 katıdır. En kısa mesafe bölge için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan değerli müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlamış olur. Her cins ebatlardaki belgeleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye teslim edilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize değişik bir olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette götürme hallediliyor.

Bir telefon kadar size yakın olan şirketimiz moto kurye çalışma arkadaşalarımız, isteğinizle beraber harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!